Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çaldatmaışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Malumat Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Gençler” hareketi hayata geçkintir. Bir yıl sürmesi planlanan akım inanılmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en muhteşem şebabet hareketi olarak 2,5 yıl sürerek aleladeöteü bir taşlıklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Vekilı, Toyluk Spor Vekilı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü yürekin tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak içtimai konularda yan yana akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birmebzul farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile yürek eğitimi almıştır. Burayı da muhteşem bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birmebzul proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birmebzul başarılı çaldatmaışdamızlık imza atmıştır.
Tekrar ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en muhteşem kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve sair ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kellekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; birmebzul vakıf ve uluslararası tesisa, çaldatmaışmalar ve projeler konusunda destek vermektedir.

Drop Your Comment


takipçi satın al https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ https://urdudiliedebiyati.name.tr/ https://konfeksiyon.name.tr/ Seo Fiyatları iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye