Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bili aktarımı için değil, aynı zamanda düğün için de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir müstear ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız rastgele biriyle örgülabildiği üzere hatta tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri tarafından örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve söyleşi etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş açmak için yalnızca nickname (müstear kişi) söylemek yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence mesafe vecihünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve tayflü, ünlü ve tayflü üzere tercihe destelı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı gücük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öbür pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Drop Your Comment


takipçi satın al https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ https://urdudiliedebiyati.name.tr/ https://konfeksiyon.name.tr/ Seo Fiyatları iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye